Najnowsze wpisy

8 czerwca 2017

Włączniki JUNG w Mceramic

Włączniki JUNG już ponad rok w naszej ofercie!

W MCeramic pragniemy brać udział w całym remoncie, który przeprowadzacie, a nie być jedynie sprzedawcami. W związku z tym konsekwentnie dążymy do zapewnienia naszym klientom kompleksowości usług, systematycznie poszerzając swoją ofertę. Niedługo będziemy mogli pochwalić się jej kolejnym komponentem – oświetleniem, o którym możecie się dowiedzieć więcej tutaj . Tymczasem jednak pragniemy odświeżyć (a może i pogłębić?) Waszą wiedzę na temat asortymentu firmy JUNG, który jest obecny w naszej ofercie już od roku.

JUNG to niemiecka marka, istniejąca na rynku od ponad wieku. Od czasu powstania do teraz firma dąży do osiągnięcia wysokiej jakości technologii oraz design’u, nie uznając kompromisów. Obecnie w ofercie niemieckiego producenta znajdują się rozwiązania dla całego domu, a ich jakość potwierdzają liczne certyfikaty, które są dostępne tutaj.

Inteligentne Budownictwo

Te rozwiązania to między innymi inteligentne sterowanie budynkiem dzięki systemowi KNX, który łączy ze sobą wszystkie pomieszczenia w jedną sieć i co za tym idzie, zapewnia działającym w nich urządzeniom możliwość komunikowania się ze sobą. Ponadto istnieje możliwość wygodnego sterowania oświetleniem, klimatyzacją, roletami, żaluzjami, systemem bezpieczeństwa i urządzeniami multimedialnymi w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. System ten gwarantuje komfort, oszczędność, efektywność energetyczną, a także wnosi do pomieszczenia walory estetycznie.

Firma proponuje także ciekawe rozwiązania, których działanie może podlegać systemowi KNX, ale może też być niezależne od niego. Regulacja rolet i żaluzji może być realizowana według harmonogramu oraz za pomocą przycisków lub fal radiowych. Sterowanie sztucznym oświetleniem jest kolejną możliwością przystosowania natężenia światła, która może, ale nie musi być zintegrowana z systemem KNX. Możemy wybrać sterowanie ręczne lub zdalne. Podobnie wygląda sytuacja z ogrzewaniem oraz klimatyzacją. To oczywiście nie wszystko, co w zakresie inteligentnego sterowania budynkiem ma nam do zaoferowania JUNG. Aby poznać więcej szczegółów na ten temat zapraszamy tutaj.

40 lat i ciągle w modzie!

Ważnym elementem oferty JUNG są serie osprzętowe, które są jej częścią od samego początku istnienia firmy. Na szczególną uwagę zasługują takie serie jak LS 990 czy A Creation. Pierwsza utrzymana jest w klasycznej kolorystyce, choć stworzony został odłam serii Les Couleurs® Le Corbusier, który zachwyca różnorodnością barw. Cała seria LS 990 charakteryzuje się regularnymi liniami oraz ponadczasowym prostokątnym kształtem – jest idealnym wyborem do każdego rodzaju pomieszczeń. Produkty, które wchodzą w jej skład są produkowane z duroplastu lub metalu. Osobny odłam serii stanowi ta, która wykonywana jest z mosiądzu. Stanowi ona udaną wariację dobrze znanego klasyku i jest dostępna w dwóch odcieniach. LS 990 istnieje od ponad czterdziestu lat i do dziś spełnia wymagania najnowszych nurtów design’u.

Seria A Creation charakteryzuje się natomiast przejrzystością oraz klarownością formy, którą gwarantuje użyte do produkcji ramek barwione hartowane szkło (choć wersja z duroplastu także jest dostępna). Ramki łączą się z pokrywami w kolorze białym, czarnym, aluminium i matowego antracytu. Oferta urządzeń serii A Creation pozwala na pełną realizację funkcji wymaganych od nowoczesnych i inteligentnych instalacji elektrycznych.

Blog
About mceramic