Najnowsze wpisy

8 stycznia 2021

Włoskie płytki Del Conca – czyli czas na remont w 2021 roku

Włoskie płytki Del Conca – czyli czas na remont w 2021 roku

Ceramica Del Conca Spa jest jedną z najlepszych włoskich marek, która od lat zajmuje się produkcją płytek podłogowych, ściennych oraz tych niezwykle popularnych dziś wielkoformatowych płyt. Wszystkie serie tego włoskiego producenta można znaleźć w naszym salonie, a dziś zapraszamy na przegląd najciekawszych wzorów.

Płytki Del Conca inspirowane są najnowszymi trendami, a ich oryginalne wzornictwo łączy estetykę z najwyższą jakością. Mnogość materiałów, wzorów oraz rozmiarów płytek pozwala tworzyć indywidualnie dopasowane przestrzenie.

Boutique

Boutique to wyjątkowa kolekcja gresów pięknie imitujących marmur. Precyzyjne wykonanie płyt pozwala określić tę serię jako naprawdę wyrafinowaną i elegancką. Niewątpliwie jest to propozycja dla wymagających klientów, którzy nie boją się oryginalnych rozwiązań. Płytki tej serii występują w dwóch wykończeniach : natural oraz shine – połysk , co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb. Z pewnością wnętrze wyłożone płytkami serii Boutique nie będzie monotonne. Kolekcja doskonale nadaje się do użytku domowego jak i do komercyjnego, a dzięki swoim różnorodnym wymiarom wpasuje się do mniejszych jak i dużych, otwartych przestrzeni.

Stelvio

Stelvio – seria matowych gresów o wyglądzie lastryko, które z pewnością wpisują się w obecne, wnętrzarskie trendy. Producent postawił tutaj na mieszankę dużych kamieni z mniejszymi tworząc ciekawą całość. Do wyboru oczywiście mamy różne formaty, które świetnie wkomponują się w przestrzeń mieszkalną jak i inwestycyjną. Różnorodność nie tylko wymiarów, ale i kolorów zapewnia możliwość dostosowania wizualnego efektu każdego pomieszczenia do własnych oczekiwań. Stelvio z pewnością może być jedynym materiałem wykończeniowym nasze wnętrze, ale również świetnie będzie prezentować się w połączeniu np. z płytami imitującymi drewno czy beton. Seria ta, to wyjątkowa interpretacja klasycznego lastryko.

Saloon

Drewnopodobne płytki o wyjątkowym wyglądzie, które sprawią, że każde pomieszczenie nabierze szyku i klasy. Włoski producent postawił na bardzo ciekawą kolorystykę. Płytki Saloon występują, aż w czterech kolorach: Noce, Grigio Scuro, Grigio i Beige. Jeśli chodzi o formaty, to tym razem Del Conca zdecydowała się na jeden – 20×80, co podkreśla wyjątkowość serii Saloon. Elegancja, prostota i jednocześnie solidne wykonanie to charakterystyka kolekcji tej włoskiej marki.

Warto zaznaczyć, że Del Conca oprócz świetnego designu stawia przede wszystkim na wysoką jakość swoich produktów oraz praktyczność. Patrząc na asortyment tego włoskiego producenta, trudno dyskutować z niewątpliwie dużą wyobraźnią projektantów. Trzy słowa opisujące Del Conca? Innowacyjność, jakość i estetyka.

Wszystkie serie Del Conca znajdziecie w naszym salonie w Siemianowicach Śląskich. Jest w czym wybierać. Zapraszamy!

Blog
About mceramic