Najnowsze wpisy

9 grudnia 2022

Wnętrze w stylu industrialnym razem z MCeramic

Wnętrze w stylu industrialnym razem z MCeramic

Styl industrialny króluje na salonach już od kilku sezonów i wciąż jest jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań mieszkaniowych. Ten funkjocnalny minimalizm nawiązuje do stylu dawnych fabryk i zakładów produkcyjnych. Prostota, otwarte przestrzenie, duże okna i surowe materiały to wszystko stworzy niepowtarzalny klimat pofabrycznego wnętrza. 

 

Surowe materiały to podstawa 

Płytki wyglądające jak naturalne drewno, beton czy czarne, duże płyty imitujące metal to to czego trzeba w industrialnym wnętrzu. Drewno o surowym wykończeniu może zagościć w salonie, kuchni, a nawet łazience. W połączeniu z betonem czy metalem przywiedzie na myśl upływający czas starych fabryk. Industrialny klimat świetnie podkreślą na przykład serie Anversa włoskiego producenta Delconca lub Blaze fabryki Atlas Concorde.

Loftowa łazienka


Kabina – Radaway Idea Black Factory

W łazience w stylu indutrialnym królują przede wszystkim stonowane kolory. Świetnie sprawdzi się połączenie ciemnych płyt z bateriami w kolorze miedzi lub czerni. Industrialna łazienka to miejsce, gdzie świetnie odnajdzie się wolnostojąca wanna lub kabina prysznicowa z ciekawym wzorem czarnej kraty. Jak już wspominaliśmy industrial lubi surowe materiały na przykład takie jak metal – dlatego dobrym dopełnieniem będzie również umywalka na metalowym stelażu.

Baterie umywalkowe – Axor


Baterie umywalkowe – Kludi 

A gdyby tak dodać do tego wszystkiego dekoracyjny grzejnik w miedzianym kolorze? Producent grzejników Terma w swojej ofercie posiada kilka modeli, które świetnie wpasują się do industrialnego wnętrza i warto na nie zwrócić uwagę.


Styl industrialny nie traci na popularności i jest dobrym rozwiazaniem dla osób, które czują się dobrze w przestrzennych, surowych i minimalistycznych wnętrzach.
Zapraszamy do MCeramic – chętnie doradzimy jak stworzyć industrialne wnętrze.

Blog
About mceramic