Najnowsze wpisy

22 lutego 2022

Wanny wolnostojące – przegląd oferty w MCeramic 2022

Wanny wolnostojące – przegląd oferty w MCeramic 2022

Wanny wolnostojące od zawsze kojarzą się z luksusowymi pokojami kąpielowymi w eleganckich hotelach lub prestiżowych spa.. a gdyby tak mieć swój prywatny pokój kąpielowy?
Aranżacja modelu wolnostojącego jest możliwa w prywatnej łazience dzięki naprawdę szerokiej gamie dostępnych na rynku wanien. Bogata oferta na pewno pomoże w wyborze odpowiedniego produktu dopasowanego do naszych potrzeb.

Wanna wolnostojąca powinna być elementem, który skupia na sobie całą uwagę i przykuwa wzrok naszych gości. Nadaje pomieszczeniu elegancji i stylu. Dodatkowo warto pamiętać, że nigdzie nie można zrelaksować się tak jak w swoim prywatnym, domowym spa i swojej wolnostojącej wannie.
Oferta rynkowa jest niezwykle bogata. Producenci oferują modele wykonane z różnych materiałów, o różnych kształtach, wymiarach, a nawet kolorach!

Ravon – producent ten obrał sobie za cel tworzenie nowych trendów. Od początku działania firmy zachwycają kolorem oraz jakością materiału.
Poniżej najciekawsze modele wanien wolnostojących tego producenta.

Euphoria

Sensual Wall

Ambiente

Excellent –  znaczący producent wanien akrylowych i lider w branży wyposażenia łazienek. Jakość, nowoczesne wzornictwo i najlepsi specjaliści. 
Najciekawsze modele wanien wolnostojących producenta Excellent

Mirage 2.0

Comfort 2.0

Besco – wyznacza nowe trendy. Producent stawia na najwyższą jakość, przemyślany design i atrakcyjne ceny.
Poniżej najbardziej interesujące wanny wolnostojące Besco

Amber

Assos

Goya

Tysiące zalet i tylko jedna wada – gdy już przygotujemy kąpiel, to… możemy zapomnieć o pośpiesznym z niej wynurzeniu. Wanny wolnostojące, bo to właśnie one kuszą takimi możliwościami,  przemienią każdą łazienkę w strefę relaksu oraz spokoju.

Blog
About mceramic