Najnowsze wpisy

10 sierpnia 2022

Klasyka w 2022r- stelaże podtynkowe Geberit. Trwałość i niezawodność od lat.

Klasyka w 2022r- stelaże podtynkowe Geberit. Trwałość i niezawodność od lat.

Podwieszane toalety stały się standardem nie tylko ze względu na nowoczesne wzornictwo ale również za swoje zalety takie jak łatwe czyszczenie i niezawodność. Geberit oferuje szeroką gamę uniwersalnych stelaży podtynkowych.

Geberit Duofix

Stelaże podtynkowe do montażu w konstruckcji z płyt kartonowo-gipsowych.
Jak wskazuje producent „elementy montażowe są przeznaczone do montażu:

  • w ścianach działowych,
  • lekkich ścianach stelażowych,
  • do montażu podtynkowego na częściowej lub całkowitej wysokości pomieszczenia.”

Prosta i przejrzysta konstrukcja pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Wystarczy jedna osoba, by z łatwością zainstalować go w naszej łazience.
Stelaże Geberit Duofix umożliwiają montaż nie tylko toalet, ale również: pisuarów, umywalek, baterii oraz odpływów ściennych.

Oprócz klasycznego stelaża Geberit Duofix do misek wiszących ze spłuczką podtynkową Sigma 12cm wyróżniamy kilka innowacyjnnych rozwiązań.

Do małych łazienek

Geberit Duofix Sigma 8cm – stelaż slim – przygotowany specjalnie z myślą o mniejszych łazienkach. Niewielka głębokość zabudowy, bo tylko 8cm pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca. Warto pamiętać, że pomimo swoich mniejszych wymiarów wytrzymałość stelaża slim jest taka sama jak pozostałych.

Zadania specjalne

Geberit Duofix Omega – to seria stelaży podtynkowych, które zostały stworzone z myślą o niestandardowych rozwiązaniach w naszych łazienkach.
Stelaże te mają różne wysokości – 112,98 i 82cm. Dzięki temu można umieścić toaletę pod oknem, pod skosem lub w innym miejscu w którym potrzebny jest niski stelaż.
Przycisk spłukujący montowany od góry? Dla Omegi to nie problem. W stelażach Duofix Omega przyciski można zamontować na górze spłuczki.

Bez barier

Z myślą o osobach niepełnosprawnych i tych mających trudności w poruszaniu się Geberit stworzył stelaże w wariancie Bez Barier. Stelaż ten jest wyposażony w specjalne, dodatkowe ramy po obu jego stronach na których można z łatwością zamontować poręcze ułatwiające korzystanie z toalety.

Przyciski spłukujące

Oczywiście wybierając odpowiedni stelaż nie możemy zapomnieć o wyborze przycisku. Geberit w swojej ofercie posiada ich naprawdę wiele.
Sigma


Omega

Przyciski uruchamiające Geberit oprócz swojego świetnego designu oferują również ciekawe funkcje: pojemnik na kostki do spłuczki, bezdotykowe spłukiwanie, zdalne uruchamianie spłukiwania, urządzennie do usuwania zapachów-DuoFresh i wiele innych.
Zapraszam do naszego biura hadlowego gdzie chętnie pomożemy w odpowiedniego stelaża.

Blog
About mceramic