Najnowsze wpisy

8 lutego 2019

Hit 2019 roku. Baterie i akcesoria w kolorze różowego złota

Co jakiś czas w świecie aranżacji wnętrz pojawią się pomysły, które z miejsca ujmują wszystkich. Do takich właśnie propozycji możemy zaliczyć baterie i akcesoria w niezwykłym odcieniu różowego złota, które delikatnie nawiązują do stylu glamour. Gdzie znaleźć takie modele, w jakich wnętrzach się sprawdzą i z czym je łączyć? Sprawdź to razem z Mceramic Płytki Śląsk.

Różowe złoto we wnętrzu – jak je łączyć

Jasne, ciepłe wnętrza z dużą ilością światła – to w takich przestrzeniach różowe złoto czuje się najlepiej. Szczególnie ujmującym zestawem jest połączenie beżowych ścian, dodatków w kolorze przygaszonej lub oliwkowej zieleni i właśnie złotych baterii. To zestaw o prawdziwie wszechstronnym zastosowaniu – sprawdzi się i w dużej, przestrojonej łazience, gdzie możemy dowolnie bawić się aranżacją, i w salonie połączonym z kuchnią.

Baterie i akcesoria w kolorze różowego złota to również świetny wybór, jeśli chcemy nadać pomieszczeniu nieco elegantszego wymiaru. Tę możliwość docenią zwłaszcza osoby, które cenią sobie prostotę i minimalizm, ale brakuje im kropki nad i w aranżacji swojej kuchni i łazienki.

Różowe złoto kontra płytki ceramiczne

Choć odcień chłodnego złota może wydawać się trudny w aranżacji, to w rzeczywistości pasuje do wielu wykorzystywanych materiałów. Najczęściej modele w różowym złocie występują w duecie z prostymi, utrzymanymi w jednej tonacji płytkami ceramicznymi. Takie klasyczne połączenie to zresztą strzał w dziesiątkę – całość idealnie się ze sobą komponuje, a minimalistyczne płytki stanowią wymarzone tło dla ozdobnych baterii czy akcesoriów. Ciekawym rozwiązaniem jest zwłaszcza zestawienie złotych baterii i płytek imitujących wyglądem beton.

Oczywiście, możemy też połączyć odcień różowego złota z płytkami o mocnych wzorach, jednak wymaga to pewnej odwagi i rozważnej aranżacji reszty przestrzeni.

Gdzie kupimy baterie i akcesoria w kolorze różowego złota?

Baterie oraz akcesoria w odcieniu różowego złota to ciągle nowość na naszym rynku. Z tego powodu niewiele firm ma te modele w swojej stałej ofercie, może też pojawić się problem z obejrzeniem takich baterii i akcesoriów na żywo. W Mceramic Płytki Śląsk czeka niezwykle szeroki wybór armatury utrzymanej w kolorze różowego złota, np. od renomowanego producenta Grohe.

Blog
About mceramic