Najnowsze wpisy

7 lutego 2022

Living Ceramics – najciekawsze serie z MCeramic

Living Ceramics czyli hiszpańska pasja projektowania.

Innowacyjność i design to podstawowe filary pracy Living Ceramics. Producent ten stawia na profesjonalizm i dąży do tworzenia produktów odpowiadających dzisiejszym wymaganiom klientów, zgodnych z nowymi trendami.

Seria Allure to jedna z najpopularniejszych kolekcji płytek tego producenta. To niezwykłe połączenie naturalności kamienia z delikatnym użyleniem. Idealnie wpasowują się do nowoczesnych wnętrz, nie tylko ze względu na swój wygląd, ale także dostępność płyt w różnych wymiarach i kolorach.

Kolejna wyjątkowa kolekcja – Lightwood, wyraźnie nawiązuje do stylu skandynawskiego starannie naśladując szczotkowaną powierzchnię. W serii tej występuje 6 naturalnych kolorów o długości aż 180cm. Lightwood to połączenie subtelności drewna, harmonii i eleganckiego wyglądu.

Warta uwagi oczywiście jest seria Blanc – synonim piękna i naturalnej elegancji. Kolekcja oferuje płyty w matowym wykończeniu nawet w dużych wymiarach, takich jak 120×270. Elegancja marmuru w połączeniu z naturalnym wykończeniem.

Hiszpański producent Living Ceramics to najwyższa półka, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym biurze handlowym.

Blog
About mceramic