Najnowsze wpisy

10 października 2016

Wanny, kabiny oraz brodziki Novellini

Novellini Wanny

Oddaj się chwili podczas kąpieli w tej wspaniałej wannie. Wyobraź sobie wypoczynek Twojego ciała i umysłu. Podczas relaksu nadaj kształt wnętrzu, gdzie kolory, luksus i kwadratowe kształty łączą się w całość o zdecydowanym charakterze.  Dzięki opcji chromoterapii w wannie, którą u nas zakupisz odzyskasz energię, która rozbudzi Twoje ciało i zmysły. Regulowany masaż powietrza w wannie sprawi, że kąpiel będzie niezapomnianą chwilą. Zakres systemów masażowych w naszych wannach jest niezwykle szeroki. Niezliczona ilość funkcji, armatura i wiele opcji  pozwalają dobrać odpowiednią wannę dla każdego.

Kabiny Prysznicowe Novellini

Nasze kabiny prysznicowe są uosobieniem komfortu i stylu. Użyteczność i stabilność to siła naszych produktów. Innowacje i najnowsze technologie stosowane w codzienności pozwoliły stworzyć produkt o unikalnym designie zaspokajającym potrzeby każdego klienta. Łatwy montaż oraz wszechstronność – nawet w sytuacjach, kiedy instalacja jest wysoce skomplikowana – to dodatkowe walory tych produktów, idealnych do małych i dużych łazienek. Co więcej, szeroki wybór wykończeń kolorystycznych profili oraz szyb dodatkowo podkreślają elegację i użytkowość. Te właściwości poszerzają ofertę Novellini, pozwalając na wybór najlepszej jakości produktu spełniającego oczekiwania również pod kątem funkcjonalności.

Brodziki Novellini

Brodzik zaspokaja wszystkie wymagania pod względem designu. Zapewnia największą stabilność dzięki ekstremalnej odporności na uderzenia. Nowoczesny i elegancki projekt, materiał łatwy do czyszczenia czyni przestrzeń bardziej funkcjonalną. Brodzik Novellini to szczypta praktyczności i designu w jednym. Produkt spełniający wymagania różnorodnych gustów. W ofercie znajdują się ultra płaskie o standardowych wymiarach jak również odpływy liniowe montowane bezpośrednio na posadzce w eleganckich i nowoczesnych łazienkach.

Sprawdź produkty na novellini.com i zamów u nas już teraz!

Aktualności , , , ,
About mceramic