Najnowsze wpisy

27 maja 2021

Nie zapominajmy o BIO-dezynfekcji

Nie zapominajmy o BIO-dezynfekcji

Wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom w zakresie profesjonalnej dezynfekcji obiektów, jako oficjalny dystrybutor oferujemy innowacyjną technologię BIO-dezynfekcji opartą o naturalnym, nieszkodliwym dla człowieka i ekologicznym preparacie Bio ActiW.

Zamgławianie ultradźwiękowe jest jednym z najefektywniejszych sposobów dezynfekcji. Proces ten polega na rozpyleniu zatomizowanego środka dezynfekcyjnego wewnątrz pomieszczenia. Powstała mgła jest w stanie dotrzeć do nawet trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu dezynfekcja jest naprawdę skuteczna. Dodatkowo metoda zamgławiania jest całkowicie ekologiczna.
W procesie Bio-dezynfekcji jako substancja czynna stosowany jest preparat Bio ActiW. To naturalny i całkowicie bezpieczny środek, który działa tak samo jak układ odpornościowy człowieka. Likwiduje bakterie, wirusy , pleśnie i inne patogeny. Preparat ten powstaje tylko z naturalnych składników: wody i soli.Lekko słona woda przepływa przez opatentowane ogniwo elektrolityczne, które produkuje ultra czysty kwas podchlorawy. Przy zastosowaniu biobójczej i wirusobójczej substancji – kwasu podchlorawego to 100% skuteczna, wydajna i ekologiczna metoda likwidacji niebezpiecznych bakterii i wirusów. Badania międzynarodowe potwierdzają szybkie i skuteczne działania kwasu podchlorawego przeciwko wirusom w tym SARS-CoV-2.

Bio-dezynfekcja aktywną mgłą Bio ActiW może być stosowana w dowolnym lokalu usługowym, biurze, hotelu, szkole lub własnym domu. Użycie zamgławiacza jest bardzo proste przez co można go obsługiwać samodzielnie, bez żadnych , specjalnych szkoleń. Naturalny preparat Bio Activ jest w pełni bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt.

 

Zamgławiacze zostają dobrane indywidualnie w zależności od dezynfekowanego obiektu. W swojej ofercie posiadamy klasyczne,automatyczne zamgławiacze ultradźwiękowe z możliwością zastosowania różnych dyfuzorów oraz zamgławiacze ręczne. Ciekawą propozycją jest robot dezynfekujący, który świetnie sprawdzi się w dużych obiektach. Robot podąża zaprogramowaną drogą lub dezynfekuje tylko wybrane obszary. Samodzielnie rozpoznaje i omija przeszkody, może nawet opowiadać o produktach oraz prezentować materiały marketingowe.

Podstawą doboru zamgławiacza stanowi kubatura pomieszczenia. Trzeba jednak tu zaznaczyć, że mgła wytworzona w procesie Bio-dezynfekcji posiada postać aerozolu, a więc jej skuteczność przeliczana jest na m3 powierzchni – co zdecydowanie zwiększa obszar oraz efektywność działania.

Zapraszamy do naszego biura handlowego oraz umówienie się na prezentację produktu. Chętnie przyjedziemy i opowiemy o naszej ofercie.

Blog
About mceramic