Najnowsze wpisy

15 grudnia 2022

Serce domu z MCeramic – czyli nowoczesna kuchnia 2022

Serce domu z MCeramic – czyli nowoczesna kuchnia 2022

Kuchnia nie bez przyczyny nazywana jest sercem domu. Dziś podpowiemy wam, jak ją urządzić z Mceramic – tak, aby była wygodna w użytku i zachwycała wyglądem.

Płytki w nowoczesnej kuchni

Jak kuchnia, to i odpowiednie płytki.  W 2022 roku nasze domy, w tym również kuchnie, zdominowane zostały przez płytki nawiązujące swoim wyglądem do marmuru oraz betonu. Wygląda na to, że rok później niewiele się zmieni – marmur oraz beton to nadal mocny trend w aranżacji, choć na równi z kaflami imitującymi drewno lub naturalne kamienie. Słowe . Takie płyty oferuje wielu producentów takich jak Atlas Concorde, Delconca czy Unicom Starker.

Kuchenne tonacje

Kolory w aranżacji kuchni? Króluje modne połączenie szarości z drewnem, a także nieco przybrudzona biel. Pamiętajmy, że barwy w kuchni, oprócz aspektu wizualnego, mają również inną rolę. Mowa tu o funkcjonalności – to pomieszczenie narażone na liczne zabrudzenia oraz zacieki, stąd warto zdecydować się na kolory „maskujące” podobne niespodzianki.

Nowoczesne baterie

Na rynku znajdziemy bardzo wiele rodzajów baterii. Czasem przytłoczeni wyborem, decydujemy się na model polecany w sklepie, często nie sprawdzając innych opcji – a to spory błąd, szczególnie, że współczesne baterie mają wiele do zaoferowania. Widać to szczególnie w propozycjach marki Grohe, która oferuje produkty o wszechstronnym zastosowaniu. Przykład? Źródło wody pitnej w designerskim projekcie baterii Grohe. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii, Grohe Blue Home zapewni nam schłodzoną wodę niegazowaną, lekko gazowaną i gazowaną – i to wszystko po przyciśnięciu jednego przycisku. Firma oferuje jeszcze baterię Grohe RED, która z kolei da nam wodę wrzącą  – szybko, bezpiecznie i bez czekania na zagotowanie się w czajniku.

Równie interesująco przedstawiają się propozycje od Kludi. Baterie tej firmy wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz szeregiem funkcjonalności maksymalnie ułatwiających codzienne gotowanie. Regulowanie temperatury i ilości wody za pomocą uchwytu, a także ponadczasowy design – to zapewnią Ci produkty Kludi.

Kuchnia razem z Mceramic

Aranżacja kuchni to spore wyzwanie. Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić tę przestrzeń, aby uzyskać maksimum wygody użytkowania, a przy tym nie pozbawić jej domowej atmosfery, zwróć się po pomoc do specjalistów. Zapraszamy do naszego biura handlowego.

Blog
About mceramic