Najnowsze wpisy

29 sierpnia 2023

Odkryj świat gruntów Ardex. Wyjątkowe produkty dla solidnych podstaw Twojego projektu budowlanego

Odkryj świat gruntów Ardex. |
Wyjątkowe produkty dla solidnych podstaw Twojego projektu budowlanego

Podczas przygotowywania powierzchni pod różnego rodzaju prace budowlane, kluczowym krokiem jest wybór odpowiedniego gruntu. Firma Ardex, znana z innowacyjnych rozwiązań budowlanych, oferuje szeroki wybór gruntów, które zapewniają solidne podstawy dla każdego projektu. W tym artykule przyjrzymy się kilku, różnym gruntom oferowanym przez Ardex, omówimy ich różnice i zastosowanie.

Ardex P 82

Ardex P 82 to grunt o specjalnej formule, idealny do stosowania na powierzchniach takich jak: prefabrykowane podłogi betonowe lub szczególnie zagęszczone jastrychy cementowe, stosowana pod masami szpachlowymi, źle piaskowanymi jastrychami asfaltowymi, starymi podłogami, podłogami z lanego asfaltu, modyfikowanymi jastrychami anhydrytowymi, płytami wiórowymi, jastrychami magnezytowymi, drewnem, lastrico, gres piaskowcem, płytkami, klinkierami, blachą stalową, powłokami syntetycznymi, powierzchniami pokrytymi lakierem, farbami olejnymi i tworzywami sztucznymi, pod szpachlówki i zaprawy cienkowarstwowe.
Powierzchnie tego typu mogą stanowić wyzwanie, jednak Ardex P 82 skutecznie niweluje ryzyko reakcji chemicznych, które mogłyby wpłynąć negatywnie na wykończenie podłogi czy ściany. Dzięki temu gruntowi, prace związane z wykończeniem stają się bardziej pewne i trwałe.

Ardex P4 Ready

Ardex P4 Ready to grunt, który doskonale sprawdza się przed aplikacją zapraw wyrównujących. Ten produkt tworzy optymalne warunki dla kolejnych etapów prac. Dzięki zastosowaniu Ardex P 4, możesz być pewny, że powierzchnia jest gotowa na przyjęcie materiałów wykończeniowych. Może zostać zastosowany na wewnątrz jak i zewnątrz.  P4 Ready jest świetnym wielofunkcyjnym i szybkim środkiem gruntującym.

Ardex P52

Ardex P 52 to specjalnie opracowany grunt, który zdobył uznanie w branży budowlanej dzięki swoim wyjątkowym właściwościom. Ten produkt został stworzony z myślą o przygotowaniu różnorodnych podłoży, aby zapewnić optymalne warunki dla dalszych prac wykończeniowych. Sprawdzi się jako grunt oraz mostek sczepny z jednoczesną hydrofobizacją podłoża. Ardex P 52 – grunt, który stanowi solidną podstawę dla doskonałego wykończenia.

Wybór odpowiedniego gruntu to kluczowy krok podczas prac budowlanych. Ardex oferuje różnorodne rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb każdego projektu. Bez względu na rodzaj powierzchni, na której pracujesz i wyzwania, z którymi się spotykasz, gruntowanie Ardex zapewni solidne podstawy i trwałe rezultaty. Dzięki tym innowacyjnym produktom, prace budowlane staną się bardziej efektywne i pewne, a efekty końcowe zachwycą trwałością i jakością.
Zapraszamy do naszego sklepu, w którym oferujemy wysokiej jakości produkty Ardex. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i pomoże w realizacji Twoich projektów związanych z budową i renowacją.

Blog
About mceramic