Najnowsze wpisy

29 maja 2019

Odpływ liniowy w Twojej łazience. Sprawdź to razem z Mceramic płytki Śląsk

Bywa niewielka, trudna w aranżacji, przestronna lub niezwykle niska. Łazienka to pomieszczenie, które często przysparza wielu aranżacyjnych dylematów – w końcu musimy w niej połączyć funkcjonalność z designem odpowiadającym naszym gustom i potrzebom. W tej misji na pewno pomoże nam zamontowanie odpływu liniowego. Jaki model wybrać i dlaczego? Podpowiada Mceramic Płytki Śląsk.

Odpływ liniowy – jaki wybrać?

Odpływ liniowy to rozwiązanie, które coraz częściej wypiera standardową kabinę prysznicową. Nic dziwnego – zamiast zwykłego brodzika, który często zajmuje wiele miejsca, mamy tutaj samą kabinę oraz odpływ odpowiedzialny za odprowadzanie nagromadzonej wody. Eksperci zwracają również uwagę na większą higienę takiego rozwiązania. Odpływy liniowe są niezwykle łatwe w czyszczeniu – wystarczy, że wewnętrzne rynny wyczyścimy ściereczką, a rurę spiętrzającą zdemontujemy i umyjemy.

płytki Śląsk

Gdzie warto zamontować odpływ liniowy? Sprawdź to z MCeramic płytki Śląsk

  • W łazienkach o niestandardowych wymiarach, gdzie liczy się każdy centymetr. Odpływ liniowy „oddaje” nam cenne miejsce, które w innym przypadku zostałoby zajęte przez klasyczną kabinę prysznicową z brodzikiem. Nie sposób nie wspomnieć także o aspekcie wizualnym – kabina prysznicowa z odpływem liniowym otwiera przestrzeń i sprawia, że pomieszczenie wydaje się większe niż w rzeczywistości.
  • W domach, gdzie mieszkają dzieci lub rodziny starsze. Odpływ liniowy wyklucza wysokie brodziki i inne, architektoniczne bariery, przez co jest najodpowiedniejszym wyborem dla osób ceniących wygodę lub tych ograniczonych ruchowo.
  • W łazienkach, gdzie funkcjonalność łączy się z designem.

MCeramic płytki Śląsk poleca: odpływy liniowe firmy HL

Zdecydowałeś, że chcesz w swojej łazience odpływ liniowy? To świetnie! Zanim jednak zaczniesz remont, musisz udać się do sklepu i wybrać model, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby i wymagania. Na szczególną uwagę w tej kwestii zasługują zwłaszcza produkty marki HL, zaskakujące swoją szeroką ofertą i najwyższą jakością materiałów. Odpływy liniowe tej firmy znajdziesz w ofercie MCeramic płytki Śląsk – odwiedź nasz salon i wybierz opcję dostosowaną do Twoich potrzeb!

Blog
About mceramic