Najnowsze wpisy

13 lipca 2017

Płytki zawsze modne?

Płytki zawsze modne – czy to możliwe?

Płytki należą do rzadko wymienianych elementów wystroju. Raz położone na ścianie czy podłodze zwykle służą przez wiele lat. Wybór płytek powinien być przemyślany, a wnętrze zaaranżowane zgodnie z planem. A jak przedstawia się kwestia mody? Warto wybrać płytki uniwersalne – takie, które pomimo upływu lat nie wychodzą z mody i zawsze prezentują się świeżo.

Na co zwracać uwagę przy wyborze płytek?

  • Kolorystyka płytek – Warto postawić na płytki w stonowanych kolorach. Płytki w kolorze białym, beżowy, czy w odcieniach szarości nie wychodzą z mody. To baza, którą łatwo zmienić lub urozmaicić, stosując rozmaite dodatki. Jeśli nie planujemy remontu co 5 lat, nie wybierajmy krzykliwych barw czy kontrowersyjnych połączeń kolorystycznych.
  • Wzory płytek – Modne dzisiaj motywy dekoracyjne mogą się kiepsko kojarzyć za kilka lat. Płytki gładkie wyróżniają się elegancja i ponadczasowym charakterem. Wybór jest oczywisty – szczególnie, że w każdej chwili możemy zakupić dodatki do wnętrza, które je odmienią, nadając całkiem nowego charakteru.
  • Kształt płytek – Do najpopularniejszych kształtów płytek należą kwadraty i prostokąty w wymiarach 30×60, 60×60, 40×80 oraz 45×90. Nasza oferta jest jednak znacznie szersza. Oferujemy zarówno mniejsze formaty jak i znacznie większe – nawet do 120×240 w przypadku fabryki Atlas Concorde. Niedługo nasza oferta zostanie poszerzona o asortyment fabryki, która proponuje także nietypowe kształty płytek. Ale o tym już wkrótce!
  • Rodzaj płytek – Obecnie, po latach dominacji płytek matowych do łask powróciły płytki pokryte szkliwem oraz popularność zyskały powierzchnie lappato. Odkryciem tego sezonu jest także terakota.

Szeroki wybór powierzchni, formatów oraz kolorystyki znajdziecie w naszym biurze handlowym, gdzie istenieje możliwość obejrzeniua wielu wzorów na miejscu. Serdecznie zapraszamy do wysyłania zapytań, odwiedzenia nas i – oczywiście – do zakupów.

Blog ,
About mceramic