Najnowsze wpisy

9 listopada 2017

Twoja idealna kabina prysznicowa. Kup ją w Mceramic!

Twoja idealna kabina prysznicowa. Kup ją w Mceramic!

O tym, że odpowiednie wyposażenie łazienki może przysporzyć pewnych kłopotów, wie każdy, kto choć raz podjął się remontu tego pomieszczenia. Jakie płytki ceramiczne wybrać? Na który kolor zdecydować? I najważniejsze – postawić na kabinę prysznicową, czy może raczej wannę? Dziś w Mceramic zajmiemy się tą ostatnią kwestią, czyli idealnym i spełniającym wszystkie wymagania domowników prysznicem. Oto kilka wskazówek, dzięki którym raz na zawsze odmienisz swoją łazienkę!

Kabina prysznicowa przyścienna, narożna lub wolnostojąca

Na wybór rodzaju kabiny wpływ ma bardzo wiele czynników. Przede wszystkim jednak decydującą rolę odgrywają gabaryty pomieszczenia – im bowiem będzie ono przestronniejsze, tym większe nasze możliwości aranżacyjne. Wahasz się nad odpowiednim typem kabiny prysznicowej, a może wręcz przeciwnie, nie masz na nią żadnego pomysłu? Bez obaw – pracujący w Mceramic specjaliści na pewno podsuną Ci najlepsze z możliwych rozwiązań!

Kabina prysznicowa z pomysłem

Standardowy prysznic bez żadnych udogodnień? Nie tym razem! Oryginalne płytki ceramiczne czy kabina o ciekawym kształcie nadadzą każdej, nawet minimalistycznej łazience odrobiny nowoczesnego charakteru.

Odpływ liniowy

Prysznic bez standardowej zabudowy? To możliwe! Wystarczy, że w projekcie wykorzystasz odpływ liniowy, a standardowy brodzik czy przewyższenia nie będą już potrzebne. Szeroki wybór produktów tego typu znajdziesz w Mceramic.

 

Więcej o prysznicach piszemy także tutaj.

Blog
About mceramic