Najnowsze wpisy

16 grudnia 2021

Umywalki w roli głównej

Umywalka w roli głównej

Nie ma żadnej przesady w stwierdzeniu, że wybór właściwej umywalki to bardzo ważna kwestia. W końcu często stanowi ona nie tylko funkcjonalny, ale i reprezentacyjny element całego pomieszczenia.
Jeżeli zastanawiacie się nad remontem łazienki i wymianą umywalki to zapraszamy do przeczytania tego artykułu.


Duravit 

Kształt umywalki

Elegancka misa, a może wręcz przeciwnie – nowoczesna, składająca się wyłącznie z ostrych kątów forma? W zabawie kształtem jedynym ograniczeniem jest miejsce, które chcemy przeznaczyć na umywalkę – co w przypadku niewielkich gabarytowo pomieszczeń może być nieco problematyczne. Jak zatem połączyć kwestię wielkości i projektu marzeń? Bez obaw! Dzięki szerokiej ofercie produktów, z pewnością znajdziemy kilka wygodnych rozwiązań, które odczarują również bardzo małą łazienkę. Warto zerknąć na ofertę producentów takich jak Duravit, Grohe, Villeroy&Boch

Do mniejszych pomieszczeń dobrym posunięciem będzie na pewno zakup umywalki narożnej, którą z powodzeniem „schowamy” w kącie pomieszczenia. Jeśli mamy do czynienia nie tylko z niewielkim, ale i wąskim metrażem, postawmy na umywalkę podłużną – co pozwoli zaoszczędzić miejsce i zachowa harmonię wystroju.

 

Kolorowe umywalki

Kolorowe umywalki stają się coraz bardziej popularne – i nic dziwnego! Ciekawe kolory świetnie komponują się w nowoczesnych łazienkach. Umywalki już dawno przestały spełniać jedynie praktyczne funkcje – dziś to często centralny punkt całej aranżacji. Gdzie szukać takich kolorowych umywalek? Oczywiście w Ravonie!

Sposób zabudowy

W świecie umywalek wyróżniamy wiele sposobów montażu. Modele wiszące i stojące, meblowe, a może wpuszczone w blat lub podblatowe? W Mceramic bardzo chętnie podsuniemy najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu każda łazienka zyska zupełnie nowy charakter.

Blog
About mceramic