Najnowsze wpisy

4 marca 2020

Wanny z hydromasażem Novellini

Zrelaksuj się w swoim domu dzięki bogatej ofercie wanien z hydromasażem Novellini.

Novellini jest jednym z czołowych producentów, który specjalizuje się w produkcji wanien z hydromasażem.

Długa kąpiel zapewnia wyciszenie i odprężenie po ciężkim, stresującym dniu. Wanny z hydromasażem to świetny wybór dla osób, które pragną korzystać z relaksujących kąpieli. Bogaty wybór tych innowacyjnych wanien, pozwala na dobranie modelu dopasowanego do swoich potrzeb. Różne wielkości, kształty, ilość oferowanych funkcji to wszystko sprawia, że możemy zamontować wannę w praktycznie każdej łazience. W niedużych łazienkach sprawdzą się mniejsze wymiarowo oraz asymetryczne modele. W dużych wnętrzach możemy pozwolić sobie na modele dwuosobowe, które staną się centrum domowego SPA. Wanny Novellini to połączenie niezwykłego designu oraz solidnego wykonania.

 

 

Warto zwrócić uwagę na modele takie jak Divina C, Calos 2.0 oraz Sense . Divina C to wanna symetryczna, którą zaprojektował Massimo Farinatti. Połączenie minimalizmu i nowoczesnego desigu to cechy charakteryzujące tę serię. System hydromasażu został połączony z chromoterapią, czyli leczeniem kolorami. Koloroterapię stosowano już w starożytności, działa ona nie tylko na psychikę, ale również na ciało. Kolory mają działanie uspokajające, a w połączeniu z hydromasażem uzyskamy wyciszenie w swoim domowym SPA.
Innowacyjny model Calos 2.0 to prostokątna wanna o regularnych kształtach. Posiada wyjątkowe białe, matowe wykończenie, dzięki któremu nasze wnętrze nabierze elegancji. Calos został wyposażony w wbudowany panel elektroniczny z funkcjami sterowania hydromasażem. Połączenie masażu wodnego i powietrznego przynosi ulgę zmęczonemu organizmowi.
Ciekawym modelem jest również wanna Sense z wbudowaną grzałką, która utrzymuje temperaturę wody. System nagłośnienia z RDS i Bluetooth, który posiada model Sense umożliwia relaks przy ulubionej muzyce, gwarantując całkowite odprężenie.

Wanny z hydromasażem posiadają liczne zalety, dlatego warto wziąć je pod uwagę w momencie aranżacji swojej łazienki.
Przede wszystkim hydromasaż służy naszemu ciału, stymulując układ krążenia i układ limfatyczny, co daje potężne korzyści lecznicze. Masaż wodny często wykorzystywany jest również w walce z bezsennością, cukrzycą oraz schorzeniami dróg oddechowych. Poprawia również krążenie i zmniejsza bóle stawów. Do tego cyklicznie wykonywany masaż to idealny sposób na stres. Kąpiele w gorącej wodzie mają działanie odstresowujące, a dzięki możliwości zmiany intensywności masażu możemy wpływać na stymulację produkcji endorfin, które jak wiemy odpowiadają za uczucie przyjemności.

Zapraszamy do naszego biura handlowego, gdzie pomożemy wybrać model wanny z hydromasażem idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Chętnie opowiemy o dodatkowych opcjach i korzyściach korzystania z takiej wanny.

Blog
About mceramic