Najnowsze wpisy

27 maja 2022

Nowe serie DelConca 2022 w MCeramic – Wild i Nabi 

Nowe serie DelConca 2022 w MCeramic – Wild i Nabi

DelConca znów zachwyca oryginalnością oraz niesamowitym designem swoich nowych serii. Ponownie prezentujemy nowości tego włoskiego producenta!

WILD
Drobne kamyki zatopione na całej powierzchni gresu. Kolekcja ta świetnie sprawdzi się idealnie zarówno na podłodze jak i ścianach tworząc nowoczesną przestrzeń.
Płytki dostępne są w czterech kolorach : Beige, White, Grey oraz Greige. Wyobraźmy sobie tylko te śródziemnomorskie kolory na które pada ciepłe, światło słoneczne i oświetla ciekawą fakturę płytek. Zachwycające!

W tej wyjątkowej serii znajdziemy również ciekawe dekory. Geometryczne linie i interesujące kształty mogą zmienić każde wnętrze w nowoczesną przestrzeń.

Płytki występują w wymiarach 120×120, 60×120, 80×80, 60×60, 30×60, wszystkie o tej samej grubości 8,5 mm.

WILD2
Producent oczywiście nie zapomniał o dwucentymetrowych płytach tarasowych. Te w serii Wild2 występują w czterech kolorach i wymiarze 60×120.

NABI
To nowa kolekcja płytek gresowych, drewnopodobnych o naturalnych i ciepłych barwach. Idealnie nadaje się do wnętrz tradycyjnych ale i tych nowoczesnych.
Deski dostępne są w rozmiarach 20×120 oraz 26,5×180. Delikatne, jasne sęki przypominają o upływie czasu naturalnego drewna.
W serii tej znaleźć możemy pięć kolorów: Taupe, Neutral, Honey, Brown oraz Natural.

W tej kolekcji producent również nie zapomniał o ciekawych dekorach. Tym razem postawił na cienkie listwy, które ułożone na ścianie imitują nowoczesną boazerię i niezwykle ocieplają wnętrze.

NABI2

Płytki drewnopodobne na tarasie? To możliwe z serią Nabi2, w której występują dwucentymetrowe płyty o wymiarach 40×120. Tutaj również znajdziemy pięć kolorów, które idealnie wpasują się w styl naszego tarasu.

Wiosna to czas premier nowych kolekcji i przeglądu nadchodzących trendów. To również dobry moment na odświeżenie swojej przestrzeni, np. poprzez wprowadzenie do wnętrza designerskich płytek. Zapraszamy do nas!  

 

Płytki Śląsk Katowice Płytki Śląsk, Płytki, Płytki Katowice, Delconca, Wild, Nabi, Płytki Śląsk, Płytki, Płytki Katowice, Delconca, Wild, Nabi, Płytki Śląsk, Płytki, Płytki Katowice, Delconca, Wild, Nabi, Płytki Śląsk, Płytki, Płytki Katowice, Delconca, Wild, Nabi, Płytki Śląsk, Płytki, Płytki Katowice, Delconca, Wild, Nabi, Płytki Śląsk, Płytki, Płytki Katowice, Delconca, Wild, Nabi, Płytki Śląsk,

Blog
About mceramic